Kierowca samochodu dostawczego - Biała Podlaska, lubelskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0621

Miejsce pracy: Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kierowanie samochodem dostawczym, przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, planowanie optymalnej trasy przejazdu, prowadzenie dokumentacji przewozu, wykonywanie tras m.in. na kraje Europy Wschodniej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: /godz
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mille widziane doświadczenie na danym stanowisku.

Krótki opis działalności gospodarczej: Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów,
Nr KRAZ: 17353
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Sadowska
Nr telefonu: 833416610
E-mail: jsadowska@pupbialapodlaska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.