Brukarz - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1421

Miejsce pracy: Woj. dolnośląskie, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej i inne prace fizyczne.
Umowa o pracę lub umowa zlecenie (160 godzin miesięcznie).
Praca w godz.: 8:00-18:00.
Miejsce wykonywania pracy: województwo dolnośląskie (wyjazdy jednodniowe).
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 423 269, e-mail: galaxyholdingroup@gmail.com
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: brukarz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Brukarz
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe,
staż pracy: 2-3 lata, doświadczenie w układaniu kostki brukowej oraz w pracy na budowie,
umiejętności czytania i interpretacji planów budowlanych,
zdolności manualne i sprawność fizyczna,
umiejętność obsługi sprzętu budowlanego,
gotowość do pracy w warunkach zewnętrznych i na zmiany pogody,
prawo jazdy kategorii B mile widziane,
staranność, sumienność i punktualność,
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
kultura osobista i estetyka pracy,
umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

NIP: 8971929398
REGON: 526890044
Adres: Ścinawska 20, 53-629 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 667 423 269
E-mail: galaxyholdingroup@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail