Copywriter - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/1407

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utworzenie 144 komunikatów w formie artykułów w dziedzinie doświadczenia w zawodzie korespondenta i porad dla dziennikarzy oraz 144 sloganów reklamowych dotyczących pracy w zawodzie korespondenta na rosyjskojęzyczną stronę internetową; utworzenie 144 krótkich postów na bloga w języku rosyjskim na temat doświadczenia w zawodzie korespondenta.
Rodzaj umowy: umowa o dzieł. Przewidywalny okres zatrudnienia: 3 lata.
Oferta pracy dostęna w sali C
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Liczba godzin pracy w miesiącu: 86.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wartość dzieła za 3 lata: 154 800 zł, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 4300 zł (86h/50 zł-h)
Zawód: autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w zawodzie korespondenta 3 lata.
Wykształcenie min. średnie w dziedzinie dziennikarstwo.
Język rosyjski C2 - w mowie i piśmie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala C
Nr telefonu: 717701669
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.