Zaopatrzeniowiec/handlowiec - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: OPOLTRANS Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/24/0830

Miejsce pracy: Długa 28, 25-709 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: zaopatrzeniowiec
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiazków; Dostarczanie zamówionych towarów do klientów. Zapewnienie obsługi klienta. Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo.
Wymagania:Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność. Czynne prawo jazdy kat. B. Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej.
Pracodawca oferuje;możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
Wsparcie w szkoleniu, wdrożeniu i bieżącym wykonywaniu zadań

NIP: 7542760478
REGON: 532416326
Adres: Długa 28, 25-709 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 774099505
E-mail: praca@opoltrans.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - wskazany kontakt tel; 774099505 lub praca@opoltrans.com.pl