Sprzątaczka - letnisko "bajka" w makowie - wg zleceń / kwiecień - wrzesień/ - Makowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Mako Marcin Hoffmann

Numer oferty: StPr/24/0883

Miejsce pracy: 14-200 Makowo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie domków letniskowych, sprzątanie łodzi (w okresie letnim).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 185,42 do 289,73 PLN
Opis wynagrodzenia: wyngrodznie za dzień pracy: 160 - 250 zł netto.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w okresie od kwietnia do września. Liczba godzin pracy do uzgodnienia. Dojazd do Makowa we własnym zakresie.

NIP: 9950106574
REGON: 411434996
Adres: 14-200 Makowo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Hoffmann
Nr telefonu: 664-059-174
E-mail: kontakt@makowo.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail