Stróż nocny (nr 0947) - Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: RFI ŚMIGIEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0947

Miejsce pracy: Sportowa 1, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe po zakończeniu pracy JURAPARKU (wywożenie śmieci, operowanie dmuchawą), kontrola poprawności zamknięcia budynków na terenie parku, kontrola piesza terenu JURAPARKU (do dyspozycji także rower oraz meleks) - kilkukrotnie poczas zmiany nocnej, bieżąca kontrola monitoringu obiektu.

Godziny pracy: 19:00 - 6:00.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie/umowa o pracę, wymiar etatu (od 3/4 do pełnego etatu) - do uzgodnienia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia: umowa zlecenie - 27,70 zł brutto/godzinę, umowa o pracę od 3.181,50 zł do 4.242 zł brutto/mc (w zależności od wymiaru etatu)
Zawód: dozorca
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe preferowane powyżej 10 lat, sprawność ruchowa, komunikatywność, brak przeciwwskazań do pracy w godzinach nocnych

NIP: 6612378856
REGON: 384521715
Adres: 27-423 Bałtów 7, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 696 068 196
E-mail: praca@juraparksolec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt tel. 696 068 196 w godz. 9:00 - 15:00 lub e-mail: praca@juraparksolec.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 15:00