Informatyk - Zielona Góra, lubuskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0448

Miejsce pracy: Chemiczna 8, 65-713 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie eksploatowanych oraz wdrażanych systemów informatycznych,
Udzielanie wsparcia pracownikom w obsłudze systemów informatycznych,
Zarządzanie systemowymi kontami użytkowników oraz uprawnieniami do zasobów danych,
Wykonywanie instalacji/aktualizacji sprzętu oraz oprogramowania,
Wykonywanie zadań powierzonych Administratorowi Systemu Informatycznego zgodnie z „Polityką bezpieczeństwa” oraz „Instrukcją Zarządzania Systemem Informatycznym”,
Utrzymywanie backupu danych,
Monitorowanie sieci/urządzeń sieciowych/serwerów/systemów informatycznych w celu zapobiegania i usuwania problemów,
Wykonywanie okresowych testów odtwarzania systemów w przypadku awarii,
Wykonywanie czynności serwisowych związanych z naprawą dysków twardych oraz innych podzespołów komputerowych,
Udział w przygotowywaniu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • CISCO- SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE
  • programowanie baz danych SQL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie, programowanie baz danych SQL, CISCO- SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE, Systemy klasy ERP (ogólne pojęcie na temat procesów dot. gospodarki magazynowej, faktur). Mile widziana znajomość narzędzi ułatwiających pracę, Microsoft Active Directory, Microsoft Windows Systems Update Services, Microsoft Windows Terminal, Microsoft Print Server, Microsoft File Server, znajomość języka angielskiego B1

NIP: 9292066920
REGON: 389331014
Adres: Chemiczna 8, 65-713 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Góral
E-mail: rekrutacja@mzk.zgora.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail