Prace produkcyjne - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: MAX POWER PROFESSIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0140

Miejsce pracy: Strefowa 7, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych czynności w ramach procesu produkcyjnego, prace przy obsłudze nieskomplikowanych maszyn, urządzeń linii produkcyjnej, wykonywanie pracy na czas, osiąganie celów produkcyjnych, jakościowych, przestrzeganie przepisów BHP, dbałość o właściwe wykorzystanie narzędzi pracy.Praca będzie wykonywana w Dzierżoniowie ul. Strefowa 7 oraz ul. Brzegowa 152.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 240.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Data zakończenia: 30.06.2026
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie oraz kierunek: bez znaczenia, doświadczenie zawodowe: mile widziane, inne wymagania: zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra sprawność ruchowa, praca stojąca,

NIP: 5482695545
REGON: 369942578
Adres: Świdnicka 38 piętro 2 p. 208, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ivan Maliuk
Nr telefonu: 885889350
E-mail: ivan.maliuk@max-power.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty, kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon