Nauczyciel języka angielskiego (o) - Wojnicz, małopolskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1194

Miejsce pracy: -, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z dorosłymi i dziećmi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 62 PLN
Opis wynagrodzenia: od 45 zł/h netto
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Wojniczu i Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz.: 12.00-21.00 do uzgodnienia, możliwa praca w soboty; praca na umowę zlecenie, następnie praca na umowę o pracę; możliwość zatrudnienia na pełny etat lub część etatu do uzgodnienia. Wynagrodzenie: od 45 zł/h netto ( ok. 62 zł/h brutto). Kontakt: British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor, ul. Rynek 22, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny 883 870 500, CV należy przesyłać na adres e-mail: kontakt@british.com.pl

NIP: 8733183911
REGON: 369131182
Adres: Rynek 22, 32-830 Wojnicz, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Chudyba-Mirek
Nr telefonu: 883 870 500
E-mail: kontakt@british.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym