Grafik komputerowy - Boguchwała, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: Drukarnia Triada Katarzyna Michalik
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1297

Miejsce pracy: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: projektowanie i skład materiałów (czasopism, ulotek, gazetek reklamowych, kalendarzy itp.)
retusz zdjęć
przygotowywanie materiałów do druku,
obsługa systemu druku cyfrowego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy dtp
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW ADOBE
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • ZNAJOMOŚC PROGRAMÓW: COREL, PHOTOSHOP

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: : Znajomość programu Adobe Indesign
Oczekujemy:
doświadczenia w pracy grafika komputerowego i obsłudze drukarki cyfrowej
bardzo dobra znajomości Corel oraz Adobe (InDesign, Ilustrator, Photoshop) - warunek konieczny
kreatywności i poczucia estetyki
umiejętności pracy pod presją czasu oraz z wieloma równoległymi projektami
samodzielność, własna inicjatywa,
Oferujemy:
zatrudnienie na pełen etat
zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania (podstawa + premia),
niezbędne narzędzia pracy
praca jednozmianowa, pon-pt.

NIP: 5170132134
REGON: 180637551
Adres: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Michalik
E-mail: rekrutacja@drukarnia-triada.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail