Samodzielny księgowy (o) - Niedomice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: GRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse-rachunkowość

Numer oferty: StPr/24/1198

Miejsce pracy: Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - księgowanie dokumentów - księga handlowa,
- prowadzenie i kontrola rozrachunków kasa-bank,
- fakturowanie
- rozliczanie VAT,
- przygotowywanie danych do raportów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse-rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe finanse-rachunkowość, znajomość zasad rachunkowości, analityczne myślenie, dobra znajomość programu Comarch Optima moduł Handel; pakietu MS Office, MS Excel, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata, umiejętność pracy w zespole. Pracodawca zapewnia możliwość podnoszenia kwalifikacji. Praca w Niedomicach od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie od 5 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: GRAND Sp. z o.o., ul. Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 669 408 670.

NIP: 9930682406
REGON: 389176312
Adres: Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 669 408 670
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny