Młodszy psycholog działu penitencjarnego - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Areszt Śledczy w Warszawie - Służewcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/03893

Miejsce pracy: Kłobucka 5, 02-699 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do podstawowych zadań Służby Więziennej należy:
prowadzenie oddziaływań penitencjarnych i resocjalizacyjnych wobec osób skazanych na karę pozbawienia wolności, przede wszystkim przez organizowanie pracy sprzyjającej zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, nauczania, zajęć kulturalno-oświatowych, zajęć z zakresu kultury fizycznej i sportu oraz specjalistycznych oddziaływań terapeutycznych; wykonywanie tymczasowego aresztowania w sposób zabezpieczający prawidłowy tok postępowania karnego o przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie na start w wysokości co najmniej: 4 300 zł netto dla osób poniżej 26 roku życia oraz 4 070 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia.
- po zakończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu w zakresie szkoły podoficerskiej wynagrodzenie, co najmniej: 4 870 zł netto dla osób poniżej 26 roku życia oraz 4 560 zł netto dla osób powyżej 26 roku życia;
- możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby;
- dogodny rozkład czasu pracy w systemie 8 lub 12 godzinnym - wielozmianowym;
- 26 dni urlopu wypoczynkowego, po 10 latach służby - 31 dni,
po 15 latach - 35 dni, po 20 latach - 39 dni urlopu wypoczynkowego;
- nagroda roczna, tzw. trzynastka w wys. ok. 4 170 zł netto,
- nagrody uznaniowe,
- jubileuszowe - pierwsza po 20 latach służby i pracy oraz nagrody za zastępstwa funkcjonariuszy, którzy byli chorzy i nie było ich w służbie wyróżnienie w formie urlopu;
- raz w roku wypłata równoważnika za umundurowanie w kwocie ok. 2 200 zł netto;
- dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny w wys. ok. 400 zł netto na osobę;
- zwrot kosztów dojazdu do służby;
- rekompensata pieniężna za wypracowane nadgodziny, ok. 30 zł netto za jedną nadgodzinę.
- po 2 latach służby przechodząc do służby stałej prawo do uzyskania:
- zasiłku na zagospodarowanie w wys. ok. 4 310 zł netto;
- pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego tj. w 2023 roku ok. 62 500 zł netto
- comiesięczny równoważnik za brak lokalu mieszkalnego w wys. ok. 310 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:

- posiadanie obywatelstwa polskiego;
- posiadanie uregulowanego stosunku do służby wojskowej;
- korzystanie z pełni praw publicznych;
- rękojmia prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
- niekaralnośc
- co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
- zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować
- wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku psychologia
- doświadczenie w zakresie diagnostyki psychologicznej

Dokumenty jakie należy przesłać w celu wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego:
- podanie o przyjęcie do służby ze wskazaniem działu Służby Więziennej i stanowiska służbowego, o które się ubiega wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail;
- wypełnioną ankietę personalną (będącą załącznikiem nr 1 do ogłoszenia);
- kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
- wypełnioną ankietę bezpieczeństwa osobowego lub odpowiednie poświadczenie bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów o ochronie informacji niejawnych, jeżeli stanowisko służbowe, o które ubiega się kandydat, jest związane z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub wyższej:
- kserokopia książeczki wojskowej z zapisem o uregulowanym stosunku do służby wojskowej (oryginał do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
oświadczenie kandydata o zdolności do wykonywania ćwiczeń fizycznych.;
- zgoda kandydata na sprawdzenie posiadanego wykształcenia;
- zgoda na przetwarzanie danych RODO;

Do podstawowych zadań Służby Więziennej należy:

- prowadzenie oddziaływań penitencjarnych i resocjalizacyjnych wobec osób skazanych na karę pozbawienia wolności, przede wszystkim przez organizowanie pracy sprzyjającej zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, nauczania, zajęć kulturalno-oświatowych, zajęć z zakresu kultury fizycznej i sportu oraz specjalistycznych oddziaływań terapeutycznych; wykonywanie tymczasowego aresztowania w sposób zabezpieczający prawidłowy tok postępowania karnego o przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 16 kwietnia 2024 r. drogą elektroniczną (format pdf), a w przypadku braku takiej możliwości, za pomocą przesyłki pocztowej poleconej (liczy się data wpływu do jednostki) na poniższy adres: rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
Ul. Wiśniowa 50, 02-520 Warszawa LUB BEZŚPOŚREDNIO SKŁADAĆ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH, W KTÓRYCH AKTUALNIE PROWADZONY JEST NABÓR NA OKREŚLONE STANOWISKO SŁUŻBOWE z adnotacją Nabór na stanowisko młodszego psychologa działu penitencjarnego.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod nw. numerami telefonu jednostek: Areszt Śledczy w Warszawie-Służewcu, ul. Kłobucka, Warszawa, nr tel. 601 398 204; 22 354 51 04, 22 354 52 05; 22 354 51 14; Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie ul. Wiśniowa 50 nr tel. 695 886 606; 22 640 82 73, 22 640 82 63, 22 640 82 60, 22 640 82 59.

Szczegółowe informacje znajdują się na str.: https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-w-warszawie-sluzewcu

NIP: 9511307112
REGON: 000320489
Adres: Kłobucka 5, 02-699 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Herda
Nr telefonu: 223545205
E-mail: patrycja.herda@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje znajdują się na str.: https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-w-warszawie-sluzewcu
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail