Serwisant/monter d.s. sprzętu pomiarowego - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: ACHEM Piotr Lisowski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0641

Miejsce pracy: Mieszka I 30, 75-132 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - instalacja i konfiguracja urządzeń pomiarowych u klientów oraz konfiguracja oprogramowania
- zapewnienie klientom wsparcia technicznego
- wykonywanie okresowych przeglądów
- diagnozowanie i rozwiązywanie usterek, naprawy serwisowe
- prowadzenie szkolenia dla użytkownika końcowego
- przygotowanie urządzeń pomiarowych do wzorcowania, montażu
- obsługa towarowych przesyłek przychodzących i wychodzących
- duża dyspozycyjność – wyjazdy służbowe
- dbałość o relacje z klientami, pozytywny wizerunek firmy, wysoki poziom obsługi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • określanie celów/zadań

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie techniczne, wykształcenie inżynierskie mile widziane
- prawo jazdy kategorii B.
- gotowość do wyjazdów służbowych jedno- lub kilkudniowych
- umiejętność obsługi komputera i systemów Windows
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

NIP: 6692194301
REGON: 331010893
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu monitoringu temperatury i wilgotności: w pomieszczeniach (laboratoria, szpitale, magazyny, firmy z branży farmaceutycznej) oraz urządzeniach laboratoryjnych (lodówki, zamrażarki, cieplarki i inne). Zapewnia także niezbędne usługi: wzorcowania urządzeń, mapowania pomieszczeń, przeglądy i konserwację urządzeń, serwis techniczny.
Adres www: www.achem.pl
Adres: 75-132 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Lisowska
E-mail: achem@achem.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 - 16:00, pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia docelowo na czas nieokreślony, pracodawca oferuje niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód, szkolenie związane z wykonywanymi zadaniami
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail