Magazynier - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: MEDEN-INMED Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0663

Miejsce pracy: Wenedów 2, 75-847 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przyjęcia, kompletacje i wydanie towarów i komponentów pod produkcję
- prowadzenie dokumentacji magazynowej,
- właściwe rozmieszczenie i przechowywanie towaru i sprzętu,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo powierzonego towaru,
- dbałość o właściwe znakowanie, rozmieszczanie towaru w magazynie
- inne prace magazynowe

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia i uprawnień
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej, uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, doświadczenia w pracy na magazynie ( mile widziane doświadczenie na magazynie produkcyjnym)

NIP: 6692255563
REGON: 331039951
Krótki opis działalności gospodarczej: wyrób sprzętu rehabilitacyjnego
Adres www: www.meden.com.pl
Adres: 75-847 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Kozłowska
Nr telefonu: 609145196
E-mail: rekrutacja@meden.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: 7:30 - 15:30, praca na okres próbny: 3 miesiące, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia, informacja od pracodawcy " Oferujemy: ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku produkcji urządzeń z zakresu techniki medycznej, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, spotkanie z osobą zarządzającą zespołem już na etapie rozmowy rekrutacyjnej, umowę o pracę, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej po okresie próbnym, dofinansowanie do pakietu sportowego po okresie próbnym."

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail