Specjalista ds. e-commerce - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: TARGET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne

Numer oferty: StPr/24/1302

Miejsce pracy: BIZNESOWA 6, 35-213 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa klientów,
- wystawianie dokumentów sprzedażowych,
- obsługa procesu realizacji zamówień,
- przygotowywanie ofert i cenników,
- telefoniczna obsługa klientów,
- obsługa zamówień internetowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali sprzedawcy (konsultanci) w centrach sprzedaży telefonicznej / internetowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Biegła obsługa komputera
Mile widziana znajomość w dziedzinie sprzedaży internetowej (sklepy www., portale aukcyjne)
Znajomość platformy PrestaShop
Umiejętność tworzenia grafiki reklamowej
Dobra znajomość platformy PrestaShop
Znajomość podstaw HTML, CSS oraz JavaScript (JQuery) wystarczająca do dostosowywania modułów i funkcjonalności do istniejącego szablonu sklepu oraz wdrażania dedykowanych szablonów.
Znajomość platform i rozwiązań z zakresu e-comerce
Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
Inicjatywa i proaktywna postawa

Oferujemy:
- umowę o pracę (możliwość pracy na umowę zlecenie),
- zawsze wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku),
- stałe, terminowe wynagrodzenie,
- specjalne zniżki na asortyment,
- pozytywną atmosferę w zgranym zespole,
- możliwość rozwoju osobistego,
- świadczenia socjalne.

NIP: 5170407714
REGON: 38642538700000
Adres: BIZNESOWA 6, 35-213 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
E-mail: praca@target.info.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail