Opiekunka w żłobku - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-04-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Bartosz Stankiewicz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0436

Miejsce pracy: Zwycięstwa 12, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnia opiekę i troszczy się o bezpieczeństwo dzieci do lat 3. Zaspokaja potrzeby fizjologiczne i psychospołeczne
dzieci, stymuluje i wspomaga ich rozwój oraz wspiera proces usamodzielniania. Zajmuje się także organizacją zabaw,
prowadzi zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe z elementami edukacji. Zapewnia dziecku właściwą opiekę pielęgnacyjną,
higieniczną oraz edukacyjną. W swojej pracy współpracuje z rodzicami lub opiekunami prawnymi dziecka.
Umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Kurs-opiekun dziecięcy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące, wymagany kurs - opiekun dziecięcy,
empatia, kreatywość i pomysłowość

NIP: 6443133542
REGON: 241644038
Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 46/18A, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Zych
Nr telefonu: 608599002
E-mail: dzidziusiowo.zwyciestwa@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny 608599002 oraz e-mail: dzidziusiowo.zwyciestwa@gmail.com