Kursant/ policjant r7/0835-405/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: KOMENDA MIEJSKA POLICJI WE WŁOCŁAWKU

Numer oferty: StPr/24/0834

Miejsce pracy: OKRĘŻNA 25, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Służba w policji. Rozkład czasu pracy: zmianowy 8/12 godzin lub podstawowy 8 godzin.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 995,3 PLN
Opis wynagrodzenia: - po szkoleniu podstawowym (6- miesięcznym) 6 427,90 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Policjant służby spraw wewnętrznych
  • Policjant służby prewencji
  • Policjant służby wspomagającej
  • Negocjator policyjny
  • Policjant służby kontrterrorystycznej
  • Policjant służby śledczej
  • Policjant służby kryminalnej
  • Pozostali policjanci
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie (może być bez egzaminu maturalnego), obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, niekaralność wyrokiem sądu za przestępstwo, korzystanie z pełni praw publicznych, uregulowany stosunek do służby wojskowej, zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby

NIP: 5540312993
REGON: 09136215200230
Adres: OKRĘŻNA 25, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 47 753-51-28, 47 753-50-40, 47 753-51-01
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - podanie o przyjęcie do służby (adresowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy),
- wypełniony kwestionariusz osobowy do służby (część A i B), dostępny na stronie Komendy Miejskiej Policji we Włocławku lub osobiście w siedzibie,
- kserokopia świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu),
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu),
- książeczka lub zaświadczenie z WCR.
Dodatkowa punktacja wg. Rozporządzenia MSWiA w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon