Stanowisko ds. utrzymania dróg, wydawania zgód na zajęcie pasa drogowego dróg gminnych oraz wewnętrznych - Puławy, lubelskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracodawca: Zarząd Dróg Miejskich w Puławach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo lub inżynieria środowiska

Numer oferty: StPr/24/0263

Miejsce pracy: Skowieszyńska 51, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań zarządcy dróg gminnych określonych w przepisach o drogach publicznych:
1. prowadzenie prac z zakresu utrzymania nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych (jedni, chodników, ciągów pieszych, parkingów, ścieżek rowerowych),
2. przygotowywanie zezwoleń na zajęcie pasa drogowego dróg gminnych oraz umów na zajęcie dróg wewnętrznych na prowadzenie robót oraz umieszczanie urządzeń niezwiązanych z funkcjonowanie drogi,
3. nadzór nad robotami prowadzonymi w ramach zajęcia pasa drogowego,
4. przekazywanie danych o zajęciu pasa drogowego UKE,
5. przeprowadzanie okresowych kontroli stanu dróg i obiektów mostowych,
6. wykonywanie innych zadań nieujętych w niniejszym zakresie czynności, a zleconych przez bezpośredniego przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo lub inżynieria środowiska
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe na kierunku: budownictwo lub inżynieria środowiska, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera (programy word, excel), wynagrodzenie od 4250 zł - do ustalenia z pracodawcą, jedna zmiana godz. 7.15-15.15
Kwestionariusz osobowy oraz inne dokumenty dostępne są na stronie https://zdmpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=206&action=details&document_id=1997176

NIP: 7162469877
REGON: 432264463
Adres: Skowieszyńska 51, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 818884090
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacje należy złożyć do 16 kwietnia 2024 do godziny 15.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Dotyczy ogloszenia o pracę - umowa na zastępstwo w Dziale Utrzymania i Ewidencji Dróg Zarządu Dróg Miejskich w Puławach"
Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny, CV zawierające oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, o których mowa w art. 7 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)-zalącznik wg wzoru,
2) kwestionariusz osobowy wg wzoru dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
3) kserokopie świadectw pracy (jeżeli posiada) poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem lub oświadczenie kandydata w przypadku trwającego stosunku pracy,
4) oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,
5) kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem) potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
6) oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7) oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze jednego etatu,
8) dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
Kwestionariusz osobowy oraz inne dokumenty dostępnę są na stronie https://zdmpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=206&action=details&document_id=2004718
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta