Pracownik produkcji - Łopatki, lubelskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracodawca: WORK UNIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0245

Miejsce pracy: Łopatki 37A, 24-160 Łopatki, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie prac z zakresu: pracownika zasypu/odbioru/rozładunkowy; pracownika mycia ręcznego/maszynowego opakowań; sortowacza/pakowacza/konfekcjonera.
2. Zapewnienie prawidłowej obsługi realizacji zadań pod względem jakościowym , ilościowym i czasowym (obsługa produkcji; załadunek; rozładunek; odbiór pustych opakowań)
3. Przygotowanie linii produkcyjnej przed myciem i wywóz materiałów nie wymagających mycia
4. Przygotowanie linii produkcyjnej po myciu - ustawienie maszyn i wyposażeń
5. Inne proste prace związane z przerobem owoców
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 1182213072
REGON: 386956239
Nr KRAZ: 24775
Adres: Nadbrzeżna 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Warzocha
Nr telefonu: 577 441 658
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon