Stylistka paznokci - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: FIRMA USŁUGOWA AJRISA PAULINA GÓRECKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0460

Miejsce pracy: Bacewicz 11 lok. 19, 42-224 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, umawianie terminów wykonywania stylizacji hybrydowej, żelowej (przedłużanie uzupełnianie) pedicure kosmetyczny, obsługa social-mediów (facebook, instagram). Mile widziani obywatele Ukrainy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 060,5 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: od 1060,50 zł brutto w przypadku pracy na 1/4 etatu - rozliczenie na zasadzie procentu od wykonanych usług - nie mniej niż minimalne wynagrodzenie proporcjonalne do wymiaru zatrudnienia.Praca odbywa się w godzinach otwarcia salonu pomiędzy 08.00 a 21.00 - elastyczne godziny pracy
Zawód: manikiurzystka
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Konieczne doświadczenie w pracy stylistki paznokci (może być nieudokumentowane); umiejętność obsługi frezarki, wykonywania hybryd, żeli, pedicure; brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na ww. stanowisku; odpowiedzialność; punktualność, komunikatywność, otwartość. Mile widziane posiadanie certyfikatów, port folia prac

NIP: 9492089185
REGON: 243579820
Adres: Bacewicz 11 lok. 19, 42-224 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Baran
Nr telefonu: 570 805 111, 505 557 111
E-mail: paulina.gorecka1402@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, zdjęcia prac, w przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.30.00-20.00