Kierownik sklepu - Kościerzyna, pomorskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracodawca: Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0267

Miejsce pracy: Klasztorna 11, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, składanie zamówień towaru, nadzór nad procesami funkcjonowania sklepu oraz zarządzanie pracownikami, udział w ustalaniu grafików pracy, dbanie o estetykę i wygląd sklepu, praca według standardów i procedur obowiązujących w firmie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik sklepu / supermarketu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Zaangażowanie
  • komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • szkolenie-kierowanie i zarządzanie zespołem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie w handlu, doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane
[Inne] : doświadczenie mile widziane w zarządzaniu ludźmi
doświadczenie mile widziane w handlu
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

NIP: 5592040621
REGON: 341367357
Adres: 86-120 Niewieścin 8, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Mazurek
Nr telefonu: 662 537 868
E-mail: kadry@niewiescin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail