Elektryk - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0402

Miejsce pracy: 3 Maja 13-15, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Nadzór na prawidłowością pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.
2. Kontrola prawidłowości eksploatacji odbiorów elektrycznych.
3. Konserwacja i drobne naprawy instalacji sieci, maszyn i urządzeń elektrycznych.
4. Kontrola stanu bezpieczeństwa tablic elektrycznych.
5. Sprawdzanie i konserwacja złączy instalacji piorunochronnej.
6. Kontrola, konserwacja oraz próbna praca agregatów prądotwórczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 550 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (do 20%), dodatek za pracę w godzinach świątecznych
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia SEP do 1kV E+D

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1kV, 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka

NIP: 6482301274
REGON: 271566088
Adres: 3 Maja 13-15, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Robert Galinajtys
E-mail: rekrutacja@szpital.zabrze.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty budynek numer 32 w godzinach 7.00-14.35
lub wysłać CV na adres e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: kontakt osobisty budynek numer 32 lub wysłać CV na adres e-mail, Godziny : 7.00 - 14.35