Pracownik magazynu - Sławków, śląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Le Gall Polska Sp. zo.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0434

Miejsce pracy: Fabryczna 10, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - segregacja złomu, surowców wtórnych, metali kolorowych
- obsługa wózka widłowego
- obsługa urządzenia do ładowania złomu

Umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące z możliwością przejścia na umowę o pracę na czas nieokreślony.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 4.700 zł brutto do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Pracodawca zapewnia możliwość przeszkolenia.

NIP: 6291455552
REGON: 273207152
Adres: Fabryczna 10, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystian Jadowski
Nr telefonu: 600 099 603
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt telefoniczny 600 099 603 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej