Asystent prawny/radca prawny - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH CHRAPKIEWICZ, GWOREK, HEJOSZ SPÓŁKA PARTNERSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0532

Miejsce pracy: Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprawy z zakresu obsługi prawnej podmiotów gopsodarczych w tym z zakresu obsługi administracyjno-prawnej, przygotowywanie projektów pism procesowych, wniosków.

Praca w ramach umowy zlecenie godziny do ustalenia od PON do PT.

Miejsce pracy do uzgodnienia:
i/lub ul. Warszawska 153 Bielsko-Biała
i/lub ul. Kościuszki 111 Kęty
i/lub zdanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową
Zawód: asystent prawny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Radca prawny
  • prawo jazdy kategorii B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. wyższe kierunek prawo, w przypadku asystenta aplikacja radcowska w toku, w przypadku radcy aplikacja radcowska zakończona pozytywnym egzaminem radcowskim, biegła obsługa komputera (WORD, EXCEL), conajmniej średnia znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Wymagane min. 6 miesięcy dośiwadczenia w pracy w kancelariach prawniczych, adwokackich, radcy prawnego. Mile widziane prawo jazdy.

NIP: 5472035669
REGON: 24023465700000
Krótki opis działalności gospodarczej: kancelaria prawna
Adres: Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesław Chrapkiewicz
Nr telefonu: 601 819 190
E-mail: wchrapkiewicz@cgh-kancelaria.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt e-mail, kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail