Administrator - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: ONI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1368

Miejsce pracy: Skarbowców 64/1A, 53-025 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługiwanie systemu gastronomicznego, pilnowanie procesów , obsługiwanie klientów, pomoc w przygotowaniu posiłków. Przyjmowanie zamówień, kontakt z klientami, ogólny nadzór nad funkcjonowaniem restaracji.
Forma umowy: zlecenie na 3 lata, 40 godzin w tygodniu, dyspozycyjność w godzinach od 11.00-23.00 + weekendy
Sala: G
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Zawód: pozostali kierownicy w gastronomii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali kierownicy w gastronomii
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie,
staż pracy na w/w stanowisku 0.5 roku i więcej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, znajomosć branzy gastronomicznej szczególnie zarządzania restaracją o profilu azjatyckim.

NIP: 8992982400
REGON: 527445139
Adres: Skarbowców 64/1A, 53-025 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ANDRII NEMERYSHYN
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.