Pracownik socjalny - 167 - Świdnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Pracodawca: TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA KOŁO W ŚWIDNICY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna

Numer oferty: StPr/24/0408

Miejsce pracy: Św. Brata Alberta 5, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: analiza i ocena zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia pomocy służb społecznych oraz kwalifikują do uzyskania tych świadczeń;
udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiazywania spraw życiowych osobom, króre dzięki tej pomocy bądą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną trudnej sytuacji życiowej. Prowadzenie dokumentacji, współpraca z Ośrodkami Pomocy Społecznej, z przychodniami i innymi instytucjami. Praca przy ul. Św. Brata Alberta 5, ul. Westerplatte 51 w Świdnicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia do 3 lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zgodnie z art.116 ust.1 .Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków: 1. posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych; 2. ukończyła studia wyższe o kierunku praca socjalna; 3. do dnia 31.12.2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunku studiów: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie. Osoba ta wykaże, że zrealizowała wymaganą liczbę 330 godzin przedmiotów oraz odbyła 240 godzin praktyk zawodowych w zakresie wskazanym rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 stycznia 2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych (Dz. U. z 2008 r. Nr.27, poz.158). Prawo jazdy kat. B.

NIP: 8842347642
REGON: 02001666900000
Adres: Westerplatte 51, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 781 060 415
E-mail: gabrielakowalczyk@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - kontakt osobisty na ul. Św. Brata Alberta 5