Nauczyciel współorganizujący kształcenie dziecka z autyzmem - Góra, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Pracodawca: Przedszkole Publiczne Nr 3 Im. Jasia i Małgosi
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika przedszkolna, wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0173

Miejsce pracy: Piastów 7, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku pedagoga specjalnego w przedszkolu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN
Opis wynagrodzenia: - wymiar etatu 18/20,
- wynagrodzenie w/g stopnia awansu zawodowego,
- godziny pracy do uzgodnienia (07:00 - 16:00)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika przedszkolna
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • studia podyplomowe w zakresie "Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - zatrudnienie od zaraz do 31.08.2024,
- wymiar etatu 18/20,
- godziny pracy do uzgodnienia, (07:00 - 16:00)

NIP: 6991166577
REGON: 410061553
Krótki opis działalności gospodarczej: Wychowanie przedszkolne
Adres: Piastów 7, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Narolska
Nr telefonu: 655432408
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon