Kierowca samochodu ciężarowego - Otomin, pomorskie

Data dodania: 2024-04-03
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: GDAŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3106

Miejsce pracy: Konna 35, 80-174 Otomin, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka. Wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. braku dojazdu, braku pojemnika, braku kontenera. Transport odpadów na terenie Gdańska po wyznaczonej trasie, wywóz odpadów do zakładu utylizacji, właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku, przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, przestrzeganie przepisów ppoż oraz bhp, dbanie o stan techniczny pojazdu. Codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu oraz utrzymywanie w nim porządku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, czynne prawo jazdy kat C, aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej , mile widziana ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego, minimum 2 lata doświadczenia udokumentowanego w prowadzeniu pojazdów o łącznej masie pow. 3,5 tony. Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń HDS, znajomość topografii Gdańska, doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista.

NIP: 5833044136
REGON: 22068377300000
Adres: Konna 35, 80-174 Otomin, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 727 019 628
E-mail: rekrutacja@guk.gda.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail