Nauczyciel geografii - Czarne, pomorskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: Zakład Karny w Czarnem
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0285

Miejsce pracy: Pomorska 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nauczyciel prowadzić będzie kształcenie osadzonych z geografii w zakresie rozszerzonym w kl. II (IV sem. – 2 godz. dyd.) i kl. III (VI sem. – 3 godz. dyd.) czteroletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w wydzielonym i przystosowanym do nauczania budynku szkolnym na terenie Zakładu Karnego w Czarnem; praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności w godzinach 16:00 – 20:30. Przewidywany czas rozpoczęcia pracy od 08 kwietnia 2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 260 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Niezbędne przedstawić zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności (oryginał nie starszy niż 1 miesiąc).

NIP: 8431072221
REGON: 000319925
Adres www: www.sw.gov.pl
Adres: Pomorska 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 598330808, 598330871
E-mail: dk_czarne@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta