Laborant - Krotoszyn, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0321

Miejsce pracy: Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie min. średnie lub wyższe (kierunkowe, biologia lub mikrobiologia priorytetowo, chemia lub pokrewne), doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność statystycznej obróbki wyników i praktyczna znajomość normy PN-EN ISO 17025
Zakres obowiązków:
- pobór próbek wody, ścieków i osadów ściekowych do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych,
- planowanie i realizacja programów pobierania próbek wody i ścieków,
- przeprowadzanie przeglądów zlecenia z klientem,
- badania laboratoryjne.
praca ZWiK Krotoszyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: laborant chemiczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (MS Office)
  • Znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana umiejętność statystycznej obróbki wyników i praktyczna znajomość normy PN-EN ISO 17025

NIP: 6211002080
REGON: 25046865000000
Adres: Rawicka 41, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Płonka
E-mail: m.plonka@pgkimkrotoszyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i podanie złożyć w siedzibie firmy lub wysłać e-mailem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - CV i podanie złożyć w siedzibie firmy