Sprzedawca - Brzeszcze, małopolskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: DEA JOT JOANNA CHRAPLA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/jokr/24/0387

Miejsce pracy: Władysława Łokietka 39, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedawca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie w obsłudze klienta, preferowana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, otwartość, rzetelność, systematyczność.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach um owy o pracę na czas określonhy, praca w systemie dwuzmianowym, godziny pracy od 5:45 do 14:30; od 14:30 do 23:00. Istnieje również możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu

NIP: 5492121722
REGON: 122643031
Adres: Władysława Łokietka 39, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 694 564
E-mail: zabkabrzeszcze@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 602 694 564 lub mailowy - zabkabrzeszcze@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail