Instruktor (edukator) w dziale astronomicznym i popularyzacji nauki - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Olsztyńskie Planetarium I Obserwatorium Astronomiczne
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0432

Miejsce pracy: Piłsudskiego 38, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie dydaktycznych projekcji astronomicznych pod kopułą planetarium,
obsługa grup zorganizowanych i gości indywidualnych Obserwatorium Astronomicznego podczas zwiedzania wystaw i tarasu,
prowadzenie pokazów astronomicznych w Obserwatorium Astronomicznym oraz plenerowych w ramach organizowanych przez OPiOA wydarzeń,
opracowywanie scenariuszy projekcji, pokazów naukowych, warsztatów oraz materiałów
edukacyjnych, prowadzenie zajęć warsztatowych, pokazów z zakresu astronomii, fizyki i nauk przyrodniczych,
obsługa Astronomicznego Laboratorium Mobilnego,
organizowanie konkursów astronomicznych i seminariów,
obsługa cyfrowego systemu projekcyjnego planetarium,
Równoważny sytem czasu pracy
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1.CV
2.Oświadczenie o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
1.Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
2.Złożone dokumenty nie będą zwracane
3.Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej
4.Wymagane dokumenty należy składać w OPiOA, AL. Marsz. J. Piłsudskiego 38, pok. nr. 3. w
zamkniętej kopercie z imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem "Instruktor", lub w wersji elektronicznej na adres: rekrutacja.kadry@planetarium.pl

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na czas określony 6 miesięcy z mozliwością przedłużenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali fizycy i astronomowie
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe: Astronomia, Fizyka, nauki przyrodnicze
Doświadczenie zawodowe: dośw. w pracy edukacyjnej lub popularyzacji nauki
Doświadczenie w pracy z odbiorcami w różnym wieku szczególności z dziećmi i młodzieżą
Znajomość jęz. obcych /stopień znajomości - TAK, dobry
Obsługa sprzętu komputerowego, edytorów tekstu
Kreatywność, Wysoka kultura osobista,
Praca w weekendy
Mile widziane: obsługa programów graficznych, prawo Jazdy

NIP: 7390513951
REGON: 000277374
Adres: Piłsudskiego 38, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Jusow
E-mail: m.jusow@planetarium.olsztyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1.CV

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail