Inspektor nadzoru inwestorskiego (ogólnobudowlany) - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: WOJSKOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1039

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 92/98, 60-967 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru i kontrolowanie jakości, zgodności z projektem i pozwoleniem na budowę, warunkami technicznymi realizowanych robót.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 06.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 700 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek +13 pensja
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • doświadczenie - 2 lata (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w kierunku budownictwo lub pokrewne. Udokumentowane minimum 2-letnia praktyka zawodowa w kierowaniu robotami konstrukcyjno-budowlanymi . Umiejętność kosztorysowania. Uprawnienia: budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; przynależność do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Oczekiwania mile widziane: obsługa komputera w zakresie pakietu MS OFFICE i programu MS Project. Inne: znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz przepisów wykonawczych, dobra organizacja czasu pracy, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE (w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa wyrażenie zgody na realizację procedury związanej z jego uzyskaniem),

NIP: 7781408023
REGON: 630153003
Adres: KOŚCIUSZKI 92/98, 60-967 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261-57-24-90
E-mail: wzi.kadry@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: telefoniczne umówienie spotkania, kontakt mailowy