Robotnik gospodarczy sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i zaopatrzenia - Krosno Odrzańskie, lubuskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pracodawca: NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0236

Miejsce pracy: POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac remontowych wewnątrz i na zewnątrz budynków;

- przygotowywanie podłoża do wykonywania pokrycia powierzchni różnego rodzaju farbami;

- kładzenie tynku ozdobnego;

- wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych związanych z utrzymaniem budynków ( malowanie, naprawy uszkodzonych ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elewacji, wymiany oraz rozwiercanie wkładek,

drobne naprawy drzwi- zawiasy, klamki, prace glazurnicze itp.)

- dokonywanie zabiegów konserwacyjnych mających na celu właściwe utrzymanie budynków;

- czyszczenie ,malowanie krat, ogrodzeń, balustrad;

- organizowanie przeglądów okresowych urządzeń i narzędzi;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 527 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie na powyższym stanowisku wynosi brutto 3 527 + premia 22%, , dodatek za wysługę lat liczony od podstawy w wysokości wynoszącej po 5 latach pracy 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego Dodatek ten wzrasta o 1% za każdy dalszy rok, aż do osiągnięcia 20 % miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania pożądane:.
- preferowany profil wykształcenia ( specjalność):malarz, tynkarz, murarz;
- doświadczenie w zakresie prac ogólnobudowlanych;
- mile widziane dodatkowe uprawnienia np. ślusarskie,
-wykonywania i konserwacji elementów drewnianych używanych w budownictwie (np. schodów, drzwi, okien parkietów, szaf wnękowych) wycinanie elementów drewnianych, łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek;
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:
- wykonywanie prac remontowych wewnątrz i na zewnątrz budynków;

NIP: 9261016080
REGON: 970598756
Adres: POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kuciewicz
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe, własnoręcznie podpisane oświadczenie lustracyjne lub informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 1 sierpnia 1972 roku).