Główna księgowa - Brzesko, małopolskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Pracodawca: ELEKTRIK-STAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0303

Miejsce pracy: 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Zarządzanie procesami w obszarze księgowości,
- Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad księgowymi i podatkowymi aspektami działalności,
- Bieżący nadzór nad ewidencją dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych,
- Merytoryczne wsparcie Zespołu Księgowego,
- Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
- Weryfikacja poprawności dokumentacji księgowej i podatkowej,
- Udział oraz nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca oraz roku,
- Weryfikacja umów pod kątem podatkowym oraz księgowym,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
- Sporządzanie sprawozdań finansowych,
- Sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE,
- Kalkulacja podatku CIT,
- Obsługa raportów do GUS
- Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu
- Bieżąca współpraca z bankami, zewnętrznymi firmami doradztwa prawnego, podatkowego i rachunkowego
- Zarządzanie stanem należności
- Monitorowanie zmian w przepisach
- Sporządzanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby Zarządu
- Kontakty z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak: GUS, US, ZUS
- Udział w spotkaniach z Zarządem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
Bardzo dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
Kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości,
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

NIP: 8692005264
REGON: 52249082700000
Adres: Kupiecki 2, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Rzepa
Nr telefonu: 601835473
E-mail: karolina.rzepa@elektrik-star.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon