Starszy specjalista - Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Pracodawca: 45 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja lub prawo

Numer oferty: StPr/24/0399

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - popularyzacja prawa oraz znajomość aktów normatywno-prawnych dotyczących całokształtu funkcjonowania Wojskowego Centrum Rekrutacji oraz informowanie Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji i innych osób funkcyjnych o zmianach w obowiązującym stanie prawnym w zakresie ich działalności;
- udzielanie pomocy w rozstrzyganiu zagadnień prawnych przy rozpatrywaniu skarg i wniosków oraz prowadzenie ich ewidencji;
- opiniowanie przygotowanych decyzji administracyjnych oraz propozycji rozkazów Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji dotyczących spraw żołnierzy i pracowników oraz działalności WCR;
- opracowanie decyzji administracyjnych szefa wojskowego centrum rekrutacji w sprawach kadrowych żołnierzy i personalnych pracowników wojska;
- udział w sporządzaniu, przysługujących Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji, odwołań od decyzji administracyjnych (orzeczeń) innych organów wydanych w sprawach dotyczących powszechnego obowiązku obrony;
- prowadzenie spraw kadrowych;
- prowadzenie spraw organizacyjno etatowych WCR cz. P i W;
- planowanie uzupełnienia potrzeb mobilizacyjnych WCR żołnierzami rezerwy i świadczeń na potrzeby WCR oraz opracowywanie zapotrzebowań;
- realizacja przedsięwzięć formalnych i sprawozdawczych związanych z odbywaniem służby rezerwy aktywnej;
- prowadzenie ewidencji i przechowywanie kart i tabliczek tożsamości oraz opracowywanie meldunku do Biura Ewidencji Osobowej WP o realizacji Wykazu wydanych kart i tabliczek tożsamości".
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
Opis wynagrodzenia: szczegóły na stronie https://wcrgorzowwielkopolski.wp.mil.pl/aktualnosci/szef-wojskowego-centrum-rekrutacji-w-gorzowie-wielkopolskim-poszukuje-kandydata-na-stanowisko-starszy-specjalista-sekcji-wsparcia-i-zabezpieczenia/
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja lub prawo
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera, MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - doświadczenie 2 lata w administracji lub powyżej 1 roku w obszarze obsługi prawnej albo administracji publicznej albo problematyki kadrowej;
- umiejętność stosowania prawa w praktyce;
- wnikliwość i rzetelność;
- poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego;
- znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego;
- znajomość ustawy o obronie Ojczyzny;
WYMAGANIA DODATKOWE:
- znajomość przepisów prawa z zakresu administracji wojskowej;
- przeszkolenie kadrowe;
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i działaniem pod presją czasu;
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność

NIP: 4290066215
REGON: 080521018
Adres: Wyspiańskiego 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261676726
E-mail: uhynek@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie https://wcrgorzowwielkopolski.wp.mil.pl/aktualnosci/szef-wojskowego-centrum-rekrutacji-w-gorzowie-wielkopolskim-poszukuje-kandydata-na-stanowisko-starszy-specjalista-sekcji-wsparcia-i-zabezpieczenia/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail