Kierownik produkcji w przemyśle - Młynka, małopolskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/2024-04-02/0763

Miejsce pracy: Młynka, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzorowanie i udział w pracach projektowych, koordynacja projektu, organizacja pracy 4 osobowego zespołu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Data zakończenia: 14.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 750 PLN
Opis wynagrodzenia: miejsce wykonywania pracy Młynka oraz powiat krakowski.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • znajmość rysunku technicznego

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra organizcja pracy własnej, rozumienie rysunku technicznego, mile widziane prawo jazdy B, gotowość do wyjazdów służbowych

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kolejowa 1, 32-065 Krzeszowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosława Gierula
Nr telefonu: 122822050 w. 262
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie