Psycholog w projekcie centrum doradztwa zawodowego i wspierania osób z niepełnosprawnością intelektualną centrum dzwoni v - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA

Numer oferty: StPr/24/1251

Miejsce pracy: TADEUSZA REITANA 10/304, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami uczestników projektu, w tym m.in.:
a)prowadzenie indywidualnych konsultacji psychologiczno-doradczych dla uczestników projektu projektu zgodnie z potrzebami zgłoszonymi przez te osoby lub przez innych specjalistów merytorycznych, w tym wsparcia interwencyjnego w sytuacjach trudnych,
b)prowadzenie działań mających na celu kompleksową ocenę funkcjonowania i potrzeb osób zatrudnionych przystępujących do udziału w projekcie,
c)udział w spotkaniach zespołu interdyscyplinarnego w celu konsultacji indywidualnych sytuacji uczestników projektu, ustalania harmonogramów działań, weryfikacji zaleceń, etc.,
d)bieżące ewidencjonowanie wsparcia udzielonego uczestnikom i czasu pracy w Ewidencji Godzin Wsparcia zgodnie z obowiązującymi wytycznymi;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenia w wymiarze ok. 80 godzin miesięcznie na czas 11 miesięcy
z możliwością przedłużenia (umowa nie może być realizowana w ramach samozatrudnienia)
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w prowadzeniu indywidualnego i grupowego poradnictwa,
mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, również w formie wolontariatu,
inne: komunikatywność, otwartość, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność nawiązywania i budowania relacji, umiejętność organizacji pracy, współpracy
i pracy zespołowej,

NIP: 5211091628
REGON: 012059879
Adres: 00-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 726 136 360
E-mail: rzeszow@centrumdzwoni.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: aktualne CV ze zdjęciem
list motywacyjny
kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje
kserokopie dokumentów poświadczających przebieg pracy zawodowej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z siedzibą przy ul. Głogowej 2b, 02-639 w Warszawie. Podstawę prawną przetwarzania moich danych stanowi moja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W RODO) oraz w zakresie danych dot. mojej ew. niepełnosprawności art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail