Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 1328
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/24/0515

Miejsce pracy: Piotra Bardowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Udział w procesie kwalifikacji kandydatów do służby w jednostce wojskowej,
2. Prowadzenie zajęć szkoleniowych,
3. Udzielanie porad i indywidualnych konsultacji żołnierzom i pracownikom RON.
4. Wspomaganie dowódców w opiniowaniu żołnierzy,
5. prowadzenie badań psychologicznych żołnierzy przed wyjazdem i po powrocie z misji zagranicznych.
6. Dyspozycyjność.

Umowa o pracę w zastępstwie, system jednozmianowy w godz.: 07.00-15.00 od pn. do pt.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + 20% permii
+ ew. dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie - psycholog, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, dodatkowo: wymagane od 1 roku do 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze specjalizacji stanowiska, wymagane rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, umiejętność przekonywania i negocjowania, umiejętność radzenia sobie z agresją, umiejętność rozwiązywania problemów, dyspozycyjność.

NIP: 6312541341
REGON: 240763798
Krótki opis działalności gospodarczej: ADMINISTRACJA PAŃSTWOWA-DZIALALNOŚC ZWIAZANA Z OCHRONĄ PORZĄDKU PUBLICZNEGO
Adres: Piotra Bardowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sekcja Personalna
Nr telefonu: 261 123 285, 261 123 209
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacje dotyczące wymaganych dokumentów oraz miejsca i terminu ich składania udzielane są telefonicznie pod numerem: 261 123 285, 261 123 209 od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon