Monter sieci cieplnych/monter sieci cieplnych-spawacz - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0393

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Eksploatacja i konserwacja sieci ciepłowniczej oraz węzłów cieplnych.

Równoważny system czasu pracy, wg harmonogramu na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli w trakcie sezonu grzewczego, poza sezonem grzewczym (maj-wrzesień) od 7.00 do 15.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci cieplnych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości, aktualne uprawnienia energetyczne SEP G2, prawo jazdy kat. B, uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem, doświadczenie mile widziane ale nie jest konieczne

NIP: 6480001295
REGON: 27227089800000
Adres www: www.zpec.pl
Adres: Johanna Goethego 3, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Zboch
Nr telefonu: 32 788 03 31
E-mail: zpec@zpec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail, Godziny : 7.00 - 15.00