Operator tokarek - Koszwały, pomorskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: BASE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/3072

Miejsce pracy: Spacerowa 29, 83-020 Koszwały, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa tokarki, kontrola wyprodukowanych elementów oraz nadzór nad przebiegiem procesu obróbki, monitorowanie procesu (praca na monitorze systemu Impuls). Przestrzeganie i kontrolna ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych, przestrzeganie zasad BHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilną pracę w rozwijającej się firmie, wynagrodzenie zasadnicze zależne od poziomu kompetencji (widełki: 29zł-33zł brutto) + budżet premii regulaminowej 10% wynagrodzenia zasadniczego. Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport). Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach. Możliwa współpraca w ramach: umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz w metalu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, podstawowa umiejętność odczytywania rysunków technicznych. Dokładność, sumienność, chęć uczenia się. Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, tokarek.

NIP: 5832141328
REGON: 19129862300000
Adres: Spacerowa 29, 83-020 Koszwały, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 603 817 711
E-mail: praca@base.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail