Konserwator - Myślibórz, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0237

Miejsce pracy: Marcinkowskiego 5, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa i nadzór nad urządzeniami basenowymi, konserwacja urządzeń basenowych oraz na Przystani żeglarskiej;
Wykonywanie prac remontowo-modernizacyjnych;
Dbanie o porządek wewnątrz i na zewnątrz budynków;
Sporządzanie zapotrzebowania na środki chemiczne i materiały do prawidłowego funkcjonowania pływalni;
Utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej wszystkich urządzeń i obiektów Ośrodka;
Zapewnienie właściwego przygotowania obiektów do planowanych imprez sportowo-rekreacyjnych;
Koszenie boisk trawiastych oraz terenów zielonych;
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na boiskach;
Obsługa systemu nawadniania boisk;
Wydawanie sprzętu sportowego na Stadionie Miejskim;
Przygotowanie sprzętu wodnego, jego bieżąca konserwacja i naprawa; Prowadzenie kart pracy kosiarek do trawy i innych urządzeń spalinowych;
Dokonywanie bieżącego przeglądu sprzętu i obiektów ośrodka, usuwanie usterek i awarii;
Kontrolowanie, obsługiwanie i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych działających w Ośrodku.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w zawodzie

NIP: 5971476386
REGON: 000648787
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Północna 15, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Niklas
Nr telefonu: 957472871 w. 55
E-mail: malgorzata.niklas@pupmysliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Tomasz Pawłowski
Nr telefonu: 95 747 25 12
E-mail: biuro@osirmysliborz.pl