Pracownik ogólnobudowlany - Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA HANDLU I USŁUG "ROBKON" ROBERT KONIECZNY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0353

Miejsce pracy: JODŁOWA 8, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: 7 00 - 15 00
możliwość nadgodzin
pracodawca zapewnia transport z miejscowości Ząbkowice Śl. ok. 7 00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • OGÓLNOBUDOWLANE W BUDOWNICTWIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykonywanie robót ogólnobudowlanych

NIP: 8871017918
REGON: 890532503
Krótki opis działalności gospodarczej: BUDOWNICTWO OGÓLNE I INŻYNIERIA LĄDOWA
Adres: JODŁOWA 8, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ROBERT KONIECZNY
Nr telefonu: 601580646
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM