Kreślarz cad/asystent projektanta - Chróstnik, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: WORLD ACOUSTIC GROUP S.A.

Numer oferty: StPr/24/0679

Miejsce pracy: 59-311 Chróstnik 104, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentacji projektowej, sporządzanie rysunków technicznych, udział w procesie przygotowania i realizacji projektów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 6 700 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie + premia
umowa na czas nieokreślony lub umowa zlecenie - do wyboru
pierwsza umowa - okres próbny 3 miesiące
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
  • obsługi programu AutoCad
  • czytanie rysunków technicznych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, budowlane, kierunek: techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. średnie techniczne lub wyższe inżynierskie
1 rok doświadczenia w dziale projektowania mile widziany,
znajomość rysunku technicznego
dobra znajomość pakietu Microsoft Office, Autocad
prawo jazdy kat. B.

NIP: 6922260445
REGON: 390774191
Adres: 59-311 Chróstnik 104, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 76 759 20 50
E-mail: rekrutacja@wagsa.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail