Pracownik serwisu elektronicznego (nr 0868) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: "ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0868

Miejsce pracy: Mokra 31, 85-834 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Jakie będą Twoje zadania?
* Przygotowanie urządzeń elektronicznych do wykonania testu.
* Rozkręcanie, czyszczenie dekoderów, modemów lub terminali płatniczych.
* Wymiana komponentów.
* Pakowanie gotowych urządzeń wraz z potrzebnymi akcesoriami.

Co możemy Ci zaoferować?
* Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie to nasza podstawa.
* Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
* Długofalową współpracę - szukamy osób, które będą chciały rozwijać się z nami.
* Dofinansowanie do smacznych, domowych posiłków wydawanych na stołówce - bo dobrze jedzone, to dobrze pracuje!
* Premie kwartalne - docenimy Twój wkład w nasz sukces.
* Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki - nawet jeśli nie masz doświadczenia, chętnie Cię nauczymy!
* Dostęp do karty Multisport, pakietu medycznego Luxmed, ubezpieczenia grupowego - dbamy o Twoje zdrowie i kondycję.
* Parking dla pracowników - wygodne miejsce parkingowe zawsze na Ciebie czeka.

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową, umowa zlecenie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia: 27,70 zł brutto/godzinę
Zawód: pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Aplikuj, jeśli...
Masz podstawową znajomość obsługi komputera oraz zdolności manualne.
Jesteś pełnoletni/a.
Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (III zmiany pon-pt).
Jesteś osobą ambitną, która szybko i chętnie się uczy - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

NIP: 5260033950
REGON: 010493265
Nr KRAZ: 364
Adres: PLAC EUROPEJSKI 2, 00-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 693 620 017
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt tel. 693 620 017 - p. Marianna Błaszczyk w godz. 8:00 - 16:00

Link do aplikowania: https://foeurope.my.salesforce-sites.com/jobboard/JobRegisterForm?JobId=a1h6M000009A53uQAC
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00 - 16:00