Specjalista - zespół planowania i zabezpieczenia szkolenia - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1340

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
dbałość o dobre imię i prestiż Akademii;
realizacja zadań wynikających z pracowniczego przydziału mobilizacyjnego;
planowanie zbiorczego zestawienia potrzeb zabezpieczenia materiałowo-technicznego procesu
dydaktycznego Wydziału Dowodzenia, w tym środków pozoracji pola walki, środków
bojowych, minersko-zaporowych i OPBMR oraz MPS i nalotu na statki powietrzne w cyklu
rocznym, podział limitów zabezpieczenia szkolenia po ich otrzymaniu, oraz ich bieżące
koordynowanie i rozliczanie;
współdziałanie z kierownikami katedr i zakładów oraz z Sekcją Koordynacji Szkolenia Instytutu
Rodzajów Wojsk w zakresie zabezpieczenia materiałowo-technicznego procesu dydaktycznego
Wydziału Dowodzenia;
współpraca z Oddziałem Koordynacji Kształcenia i Szkolenia oraz z Sekcją Materiałową
Dział Środków Bojowych i MPS Pionu Kanclerza w zakresie planowania, podziału limitów
środków pozoracji pola walki, środków bojowych, minersko-zaporowych, OPBMR i MPS oraz
monitorowania ich bieżącego zużycia;
współdziałanie z komórkami planowania i zabezpieczenia szkolenia w centrach i ośrodkach
szkolenia w zakresie zabezpieczenia procesu dydaktycznego w środki pozoracji pola walki,
środki bojowe, minersko-zaporowe, OPBMR i MPS oraz nalot na statki powietrzne;
bieżące monitorowanie wykorzystania limitów przydzielonych na szkolenie, porównywanie ich
z limitami wewnętrznych komórek organizacyjnych Wydziału Dowodzenia oraz prawidłowości
przygotowania projektów rozkazów do zajęć ze środkami bojowymi i ich akceptowanie;
prowadzenie bieżącej ewidencji zabezpieczenia materiałowo-technicznego procesu
dydaktycznego w środki pozoracji pola walki, środki bojowe, minersko-zaporowe, OPBMR
i MPS oraz ich uaktualnianie, archiwizowanie i dystrybuowanie w zakresie odpowiedzialności
i decyzji przełożonych;
terminową i merytoryczną realizację zadań będących w obszarze odpowiedzialności
wynikających z zakresu działania Zespołu planowania i zabezpieczenia szkolenia oraz
zapewnienie ciągłości pracy na zajmowanym stanowisku;
opracowanie danych dotyczących zabezpieczenia procesu dydaktycznego Wydziału
Dowodzenia w środki pozoracji pola walki, środki bojowe, minersko-zaporowe, OPBMR do
planu zasadniczych przedsięwzięć;
opracowanie materiałów analitycznych (sprawozdań i opracowań) z obszaru zabezpieczenia
materiałowo-technicznego procesu dydaktycznego Wydziału Dowodzenia dla potrzeb
Dziekana Wydziału Dowodzenia i przełożonych;
udział w opracowywaniu i aktualizacji programów studiów i programów szkolenia czasu P
i W w zakresie zabezpieczenia materiałowo-technicznego;
udział w szkoleniach w dziedzinach objętych zakresem odpowiedzialności;
Załącznik 1
udział w pracach komisji powołanych na szczeblu AWL w celu zabezpieczenia jej działalności
zgodnie z posiadanymi kompetencjami;
udział w przedsięwzięciach służbowych i uroczystościach w Uczelni;
wykonywanie dokumentów w ramach bieżącej działalności;
przestrzeganie ustaleń zawartych w aktach prawnych wynikających z działalności Wydziału
Dowodzenia, zasad ochrony informacji niejawnych, bhp, normowanego czasu pracy, przepisów
przeciwpożarowych oraz przepisów w zakresie ochrony środowiska naturalnego;
zastępowanie innych pracowników w Zespole podczas ich nieobecności z jednoczesnym
wykonywaniem obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy;
znajomość obowiązków wynikających z pracowniczego przydziału mobilizacyjnego;
wykonywanie innych zadań wynikających z odrębnych przepisów i poleceń przełożonych
zgodnie z zapisami rozkazów, w zakresie swoich kompetencji na zajmowanym stanowisku.
Praca w godzinach 7:30-14:30
Termin składania dokumentów: do dnia 12.04.2024 r.
Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław.
Oferta dostęna w sali F, E, C
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:
wykształcenie minimum średnie;
minimum 10 letnie doświadczenie na stanowiskach służbowych w jednostkach wojskowych,
lub instytucjach MON;
znajomość obsługi systemu Windows, Excel, Word, Power Point;
komunikatywność;
dyspozycyjność;
Mile widziane dodatkowe kompetencje:
umiejętność posługiwania się językami obcymi (język angielski);
posiadanie zaświadczenia stwierdzającego odbycie szkolenia w zakresie ochrony informacji
niejawnych.

NIP: 8961000117
REGON: 930388062
Adres www: https://www.wojsko-polskie.pl/awl/praca-w-akademii/
Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kancelaria@awl.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty:
CV;
list motywacyjny;
kopie dokumentów potwierdzające: wykształcenie, staż pracy, doświadczenie, ukończenie
kursów i szkoleń oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje;
deklarację pracy na pełnym etacie w AWL, jako podstawowym miejscu pracy;
oświadczenie o tym, że spełnia wymagania o których mowa w art. 20 ust. 1 pkt 1-3 oraz art.
276 ust. 1 pkt 7 i 8 Ustawy z dnia 20 lipca Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
w przypadku kandydatury obcokrajowców, których dokumenty nie są wydane w języku
polskim konieczne jest złożenie kopii dokumentów wraz z tłumaczeniem przysięgłym;
w przypadku kandydatów nie będących obywatelami Polski konieczne jest oświadczenie
o poddaniu się procedurze sprawdzającej.
Powyższe dokumenty prosimy dostarczyć do AWL, w zamkniętej kopercie z dopiskiem nazwy
stanowiska Konkurs na stanowisko Specjalisty w Zespole Planowania i Zabezpieczenia Szkolenia
w Wydziale Dowodzenia.
Załącznik 1
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej,
w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail