Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Znajomość języków: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/03694

Miejsce pracy: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu. Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.08.2024
Data zakończenia: 30.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 850 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 5500 zł do 6850 zł + dodatek za wychowawstwo do 1468 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe - Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, biegła znajomość języka polskiego.

Obowiązki: opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu. Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania.

Praca 8 godzin dziennie w godzinach otwarcia przedszkola: 7:30-18:00.

Wynagrodzenie: od 5500 zł do 6850 zł + dodatek za wychowawstwo do 1468 zł

[Zgłoszenia: e-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.pl]

NIP: 5222455844
REGON: 01482825400000
Adres www: www.pomaranczowa-ciuchcia.pl
Adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po zugodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail