Aplikant - Lubieszyn, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Pracodawca: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO W SZCZECINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/24/0146

Miejsce pracy: 72-002 Lubieszyn 10J, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca biurowa oraz w terenie, prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych, prowadzenie kontroli w terenie, praca z bronią palną oraz środkami przymusu bezpośredniego. Podczas kursu specjalistycznego zajęcia odbywać się będą w siedzibie WITD w Szczecinie lub w oddziale w Wałczu. Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych, w ramach których odbywają się zajęcia wymagające wysiłku fizycznego. Aplikant w trakcie zajęć praktycznych bierze udział w czynnościach wykonywanych przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. Aplikant jako uczestnik kursu specjalistycznego dla służby kontroli transportu drogowego zobowiązany jest do przestrzegania regulaminów kursu oraz Ośrodka, w którym organizowany jest kurs.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 125,65 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat (5%- 20% wynagrodzenia zasadniczego)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali urzędnicy państwowi do spraw nadzoru gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Uprawnienia:
  • terminowe wykonywanie pracy
  • rzetelność i dokładność
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność analitycznego myślenia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane: prawo jazdy kat. C lub A i C, znajomość kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o transporcie drogowym, znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym: angielski, niemiecki lub rosyjski, posiadanie uprawnień diagnosty samochodowego.

NIP: 8512761775
REGON: 812434572
Adres: 72-002 Lubieszyn 10J, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Zarczyńska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: komplet wymaganych dokumentów należy złożyć do dnia 12.04.2024 r. (liczy się data wpływu do Urzędu). Dokumenty znajdują się na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Szczecinie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście