Operator - Huta Szklana, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Pracodawca: Thule Sp. z o.o. Wieleń
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0177

Miejsce pracy: 64-761 Huta Szklana 91, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż wyrobu na podstawie instrukcji
praca Z narzędziami ( wkrętarka , nitownica)
realizacja procesu produkcyjnego
pakowanie bagażników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.03.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zmiany : 06.00- 14.00, 14.00- 22.00 , 22.00- 06.00
Pracodawca zapewnia dojazd dla min. 10 osób
- praca w nadgodzinach / możliwy system pracy 4-brygadowy za dodatkową zapłatę
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 7631949705
REGON: 572110464
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep
Adres: 64-761 Huta Szklana 91, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Niezborała
Nr telefonu: 672532139
E-mail: Patrycja.Niezborala@thule.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - giełda pracy