Kierownik budowy - Łajski, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: INFRASTRUKTURA BUD-59 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0188

Miejsce pracy: Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym i zatrudni od zaraz doświadczonego kierownika robót drogowych. Do zakresu obowiązków należy nadzorowanie brygad (w tym podwykonawczych), pilnowanie terminowości oraz jakości na realizowanych budowach, rozliczanie materiałów na poszczególnych budowach, kontrola czasu pracy ludzi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia, przynajmniej pięcioletnie doświadczenie przy pracach drogowych.

NIP: 5213765278
REGON: 366383470
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty związane z budową dróg i autostrad
Adres: Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Piotrowski
Nr telefonu: 501-214-227, 501-214-233
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 7.00-15.00